Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HoReCa w Krakowie 7-9 listopada 2018

20 listopada 2018 - 22 listopada 2018

7-9 listopada 2018 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków odbędą się 26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HoReCa. Targi to jedna z najważniejszych imprez branży hotelarskiej oraz gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Przestrzeń targowa podzielona jest na strefy tematyczne : Salon kawy i herbaty, Salon piwa beer&more, Salon słodkich inspiracji, artykuły spożywcze i napoje dla gastronomi oraz wyposażenia hoteli i gastronomii.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA organizowane są już od 25 lat. W ciągu tego ćwierćwiecza udało nam się wykreować dużą, uznaną w branży imprezę targową, na której nie wypada nie być, jeśli pracuje się w sektorze HoReCa. Wydarzeniu od wielu lat towarzyszą targi skierowane bezpośrednio do sektora gastronomicznego – Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

Co roku nasze Targi odwiedza blisko 13 tys. Zwiedzających z Polski i zagranicy, a 78% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Liczba Wystawców stale się powiększa, w edycji 2016 wzięło udział 376 wystawców w tym 131 zagranicznych z 24 krajów.

źródło: www.horeca.krakow.pl/pl/o-targach/targi-horeca-2018.html

 

Szczegóły

Start:
20 listopada 2018
Koniec:
22 listopada 2018
Wydarzenie - Kategoria:
Strona internetowa:
http://horeca.krakow.pl/pl/o-targach/targi-horeca-2018.html

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Galicyjska 9
Kraków, małopolskie 31-586 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://horeca.krakow.pl/pl/o-targach/targi-horeca-2018.html